Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Młodszy Programista/Projektant Java/JEE

Dodaj do ulubionych
Kontakt Telefon: 228450970.
E-mail: praca@vavatech.pl
Dodane 2017-01-10 09:56:15

Opis

Obowiązki: Rozwój i tworzenie oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami Testy tworzonego oprogramowania Two

Obowiązki:

  • Rozwój i tworzenie oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami
  • Testy tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów informatycznych
  • znajomość technologii i języków: Java/JEE, SQL, HTML, Javascript, XML
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • wykształcenie informatyczne (także studenci ostatnich lat)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę przy ambitnych, ciekawych i prestiżowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub na zasadach współpracy podwykonawczej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość udziału w szkoleniach informatycznych
  • Elastyczny czas pracy
  • Bezstresową, partnerską i przyjazną atmosferę

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@vavatech.pl z kodem referencyjnym [kod ref. 2017/MPRJEE/WW] w temacie listu.

Informacje dodatkowe

Nazwa firmy Vavatech Sp. z o.o.
Miasto Warszawa
Województwo mazowieckie
Numer referencyjny 228450970
Praca zdalna
Praca za granicą

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 172
Wyświetlony: 137
Wygasa: 2017-02-09 09:56:15

Komentarze