Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Programista Java/JEE

Dodaj do ulubionych
Kontakt Telefon: 228450970.
E-mail: praca@vavatech.pl
Dodane 2017-01-10 09:47:31

Opis

Obowiązki: Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania (analiza, implementacja, testy, wdrożenie) Wsparcie tech

Obowiązki:

  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania (analiza, implementacja, testy, wdrożenie)
  • Wsparcie techniczne dla członków zespołu
  • Analiza biznesowa oraz techniczna, przygotowywanie specyfikacji
  • Analiza wykonalności, tworzenie wycen na podstawie specyfikacji
  • Proponowanie architektury systemów zgodnie z wymaganiami biznesowymi

Wymagania:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w programowaniu oraz projektowaniu systemów informatycznych w technologii Java / JEE
  • Doskonała znajomość języka Java oraz platformy JEE (JSP, JSF, Hibernate/JPA), serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat)
  • Praktyczna znajomość frameworku Spring
  • Znajomość innych technologii (JavaScript, CSS, Bootstrap, jQuery) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Linux-a i zagadnień administracyjnych (Apache)
  • Dobra znajomość baz danych oraz języka SQL
  • Umiejętność użycia narzędzi SVN, Maven, Mercurial
  • Umiejętność projektowania architektury systemu
  • Komunikatywność, zaangażowanie odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • Praktyczna znajomość metodyk programowania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę przy ambitnych, ciekawych i prestiżowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub na zasadach współpracy podwykonawczej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość udziału w szkoleniach informatycznych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praca@vavatech.pl z kodem referencyjnym [kod ref. 2017/PRJEE/WW] w temacie listu.

Informacje dodatkowe

Nazwa firmy Vavatech Sp. z o.o.
Miasto Warszawa
Województwo mazowieckie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 171
Wyświetlony: 71
Wygasa: 2017-02-09 09:47:31

Komentarze