GitHub obniża koszty użytkowania

GitHub_logo

GitHub ogłasza, że prywatne repozytoria z nieograniczoną liczbą współpracowników są teraz dostępne dla wszystkich kont użytkowników. Oznacza to, że wszystkie główne funkcje serwisu stały się darmowe dla każdego. Od teraz, jeżeli twoja firma chciałaby używać GitHub do swojego rozwoju, należy subskrybować jeden z planów płatności. Każdy programista może mieć dostęp do serwisu. Cena nie powinna być tutaj barierą.

To oznacza, że zespoły współpracowników mogą teraz zarządzać swoją pracą razem w jednym miejscu: CI/CD, zarządzanie projektem, przegląd kodu, pakiety i wiele innych. Każdy powinien mieć teraz możliwość wysyłania oprogramowania na tę platformę.

Zespoły, które potrzebują zaawansowanych funkcji (np. właściciele kodu), opcji dla przedsiębiorstw (like SAML) lub spersonalizowanego wsparcia może użyć jednego z płatnych planów.

Zredukowano także ceny dla płatnego planu „Team” z 9$ za użytkownika/miesiąc do 4$. Dla obecnych użytkowników rachunki za korzystanie z GitHub również zostaną wkrótce zredukowane.

Więcej na: FAQ

Aktualny cennik GitHub jest dostępny tutaj.

Źródła:

1. Strona Oficjalna GitHub

2. Oficjalny GitHub blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
Avlinux logo

AV Linux 2020.4.10

Następny post
Ubuntu 20.04 Focal Fossa

Ubuntu 20.04 (Focal Fossa)

Powiązane posty