SUSE Linux w sklepie SAP z certyfikatem Premium

suse_sap_endorsed

Firma SUSE wiodąca na świecie prym w dostarczaniu innowacji open source ogłosiła dzisiaj, że system SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications znajduje się na liście oprogramowania zatwierdzonego przez SAP i jest umieszczony w sklepie z aplikacjami SAP na stronie SAP® App Center (https://store.sap.com). SUSE Linux Enterprise Server został poddany przez SAP testom, uzyskując potwierdzone wyniki i certyfikat SAP Premium.

„SUSE stale umacnia trwające od wielu lat partnerstwo z firmą SAP, dzięki czemu klienci mają pewność, że mogą wdrażać rozwiązania SAP szybciej i sprawniej” – powiedział Paul Devlin, prezes firmy SUSE ds. klientów. „SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications to wiodąca platforma linuksowa dla rozwiązań SAP HANA, SAP S/4HANA® i SAP NetWeaver®. Co więcej, SUSE Linux Enterprise jest także systemem operacyjnym wykorzystywanym do prac rozwojowych SAP HANA®. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie zyskało wyróżnienie jako aplikacja wspierana przez SAP, co przełoży się na lepszą obsługę naszych klientów na ich drodze do transformacji w kierunku inteligentnego przedsiębiorstwa.”

Status aplikacji zatwierdzonej przez SAP przyznany systemowi SUSE Linux Enterprise Server to efekt wieloletniego partnerstwa, prac nad innowacjami i dostarczania wartości wspólnym klientom. Wzmożona obecnie współpraca z firmą SAP obejmuje prace nad zarządzaniem kontenerami z pomocą Kubernetesa, co jest realizowane w ramach projektu open source zainicjowanego przez SAP o nazwie „Gardener”. Jego celem jest zaspokojenie rzeczywistych wymagań firm w obszarze zarządzania usługami Kubernetes na dużą skale i niezależnie od posiadanej infrastruktury. W tworzenie wspólnych innowacji w ramach projektu Gardener angażują się czołowi specjaliści SUSE i SAP w dziedzinie zarządzania kontenerami. Opracowują oni narzędzia wspierające przeprowadzanie wdrożeń i integrację systemów zaplecza w centrach danych klientów.

„Innowacje w ekosystemie partnerów SAP mają kluczowe znaczenie dla naszej wizji i dostarczania narzędzi do budowy inteligentnego przedsiębiorstwa” – powiedział Tom Roberts, starszy wiceprezes działu Partner Solution Success w firmie SAP. „Gratulujemy SUSE uzyskania przez SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications statusu aplikacji zatwierdzonej przez SAP. Oprogramowanie SUSE przeszło dogłębne testy i pomiary w testach porównawczych z rozwiązaniami wzorcowymi, dzięki czemu uzyskało certyfikat klasy premium. SUSE to nasz zaufany, wieloletni partner, który podziela zaangażowanie SAP we wspieranie klientów. Cieszę się na naszą dalszą współpracę.”

Klienci dzięki technologiom firm SUSE i SAP dokonują transformacji prowadzonej przez siebie działalności biznesowej. Przykładem może być działająca globalnie firma z branży budowlanej, inżynieryjnej i produkcyjnej, która wykorzystuje aplikacje SAP do dokładnego i terminowego wypłacania wynagrodzeń swoim 46 000 pracownikom. Wdrożenie rozwiązania wysokiej dostępności wbudowanego w SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications zwiększyło nieprzerwaną dostępność systemów baz danych SAP HANA do 99,995%. W ciągu czterech lat firma ta doświadczyła tylko dwóch godzin nieplanowanych przestojów.

Kolejny przykład wdrożenia to międzynarodowa firma informatyczna, która przeprojektowała swoje procesy biznesowe tak, aby poprawić obsługę klientów, partnerów i pracowników. Wykorzystując aplikacje SAP S/4HANA działające na SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, firma ta była w stanie zmniejszyć liczbę instancji używanych aplikacji o 50%, zredukować punkty styku w procesach sprzedaży o 90% oraz zwiększyć przychody z handlu elektronicznego o 150%.

SUSE i aplikacje zatwierdzone przez SAP

SAP Endorsed Apps to aplikacje z certyfikatem premium wydawanym przez SAP, które posiadają wzmocnione zabezpieczenia, przeszły dogłębne testy oraz pomiary porównujące otrzymane wyniki z benchmarkami. Oprogramowanie zatwierdzone przez SAP ma za zadanie dostarczać klientom wyjątkową wartość.

W systemie SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications 15 Service Pack 2 zaimplementowano nowe możliwości upraszczające migrację do chmury usług SAP HANA i SAP S/4HANA oraz realizację wdrożeń hybrydowych. Zautomatyzowano procesy instalacji i konfiguracji kompletnego stosu oprogramowania, by działało ono optymalnie pod kątem wydajności i odporności na awarie.

Więcej informacji o sojuszu i efektach współpracy firm SUSE i SAP w postaci rozwiązań dla klientów można znaleźć na stronie www.suse.com/sap.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
cover centos webinar 2021

Zapraszamy na webinar „Koniec CentOS, jakiego znamy – przegląd alternatyw”

Następny post
Logo Tails

Tails 4.15

Powiązane posty