Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Jesień Linuksowa 2017

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Konferencje
Termin
Pt, 22 Wrz 2017 00:00 - N, 24 Wrz 2017 00:00
Miejsce
ORW Muflon ul. Sanatoryjna 32 43-450 Ustroń - Sanatoryjna 32
43-450 Ustroń, Polska

Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach. Jesień ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. W chwili obecnej jest jedynym spotkaniem PLUG poświęconym systemowi GNU/Linux oraz Wolnemu i Otwartemu Oprogramowaniu.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

 

Jesień tym razem odbędzie się w dniach od 22 do 24 września 2017 r. w Ośrodku Muflon w Ustroniu. Więcej na jego temat można znaleźć na tutaj.

 
 

Terminy

  • Od Pt, 22 Wrz 2017 00:00 do N, 24 Wrz 2017 00:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

 

Nowe oferty pracy

For our client we are looking for Network Administrator who will be a team member of the IT Team in Frankfurt a.M.