Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Open Source w biznesie

Kategoria
Konferencje
Termin
Pn, 18 Cze 2018
Miejsce
Warszawa
Ilość miejsc
20
Miejsca dostępne
20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik

Data i miejsce:

18 czerwca Warszawa

 

   Konferencja “Open source w biznesie” to pierwsze takie wydarzenie w Polsce poruszające tematykę rozwiązań otwartych i ich praktycznego zastosowania w przedsiębiorstwie.

   Wydarzenie ma na celu zrzeszenie zawodowych specjalistów i entuzjastów otwartego oprogramowania. Open source nieprzerwanie się rozwija, a społeczności dostarczają coraz to kolejnych, innowacyjnych pomysłów. Najwięksi producenci oprogramowania już dawno dostrzegli potencjał drzemiący w open sourcie, dlatego przyjrzymy się temu tematowi bliżej i głównie skupimy się na obecności otwartych systemów CRM i ERP oraz możliwościom, jakie dają biznesom różnego typu.

  Open source nieprzerwanie się rozwija, a społeczności dostarczają coraz to kolejnych, innowacyjnych pomysłów. Najwięksi producenci oprogramowania już dawno dostrzegli potencjał drzemiący w open sourcie, dlatego przyjrzymy się temu tematowi bliżej i głównie skupimy się na obecności otwartych systemów CRM i ERP oraz możliwościom, jakie dają biznesom różnego typu.


Wstęp na wydarzenie - BEZPŁATNY!Strona wydarzenia i formularz rejestracyjny:
http://gigacon.org/event/open_source/

 

 
 

Terminy

  • Pn, 18 Cze 2018
  • Pn, 18 Cze 2018

Lista uczestników

 Brak uczestników 

 

Nowe oferty pracy