Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Administrator Systemów i Sieci (Linux)

Dodaj do ulubionych
Kontakt Daj nam się poznać i prześlij CV na adres: human.resources.pl@open-e.com w tytule maila wpisując „Admin”, a w treści dokumentu następującą klauzulę:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Open-E Poland Sp. z o.o., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”
Dodane 2017-06-22 10:25:43
Autor

Opis

Open-E Poland - firma z branży IT / producent oprogramowania - poszukuje Administratora Linux!

Nr ref.: QA/1/2017

Osoba, która dołączy do naszej firmy, będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych działających głównie w środowisku Linux oraz dbanie o wewnętrzną infrastrukturę sprzętową.

Obowiązki:

  • administrowanie systemami opartymi o Linux (w minimalnym stopniu Windows);
  • administrowanie firmową siecią LAN oraz centralką telefoniczną VoIP;
  • montaż oraz przygotowywanie do pracy sprzętu komputerowego (stacje robocze, serwery);
  • diagnozowanie usterek oraz naprawa sprzętu komputerowego;
  • planowanie i realizowanie zakupów sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych;
  • zarządzanie zasobami sprzętowymi, oprogramowaniem oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Nasze oczekiwania:

·         doskonała znajomość systemu Linux na poziomie administratora, poparta minimum dwuletnim doświadczeniem zawodowym – warunek konieczny!

·         bardzo dobra znajomość sieci komputerowych oraz technologii VoIP;

·         doświadczenie w administrowaniu bazami danych (MySQL, PostgreSQL);

·         dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego (stacje robocze, serwery, drukarki);

·         dobra znajomość elementów infrastruktury sieciowej (routery, switche);

·         znajomość systemów z rodziny Windows;

·         umiejętność posługiwania się pakietem MS Office na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej;

·         dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie, umożliwiająca swobodny kontakt z zagranicznymi współpracownikami;

·         nastawienie na pracę w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Nasza oferta:

· stabilne zatrudnienie w branży IT / rozwoju oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych/storage;

·  wynagrodzenie 4000-6000 PLN brutto na podstawie umowy o pracę;

·      swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;

·     udział w specjalistycznych szkoleniach (produktowych, technicznych);

·       dofinansowane lekcje języka angielskiego;

·   bogaty pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport;

·       dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce;

· dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1);

·   swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych;

·       dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość;

·      nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy;

·      eventy integracyjne.

Więcej informacji o naszej firmie, produktach i wartościach, którymi się kierujemy, znajdziesz na stronie

Informacje dodatkowe

Nazwa firmy Open-E Poland Sp. z o.o.
Miasto Bytom
Województwo śląskie
Numer referencyjny DEV/1/2017

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 194
Wyświetlony: 1243
Wygasa: 2017-09-20 10:25:43

Komentarze