Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Inżynier ds. wdrożeń i serwisu IT dla branży medycznej

Dodaj do ulubionych
Kontakt Aplikuj wysyłając CV i list motywacyjny na adres cv@synektik.com.pl
Kontakt: Robert Gosik 502 303 354
www.synektik.com.pl
Dodane 2016-10-17 16:22:04

Opis

Jesteśmy producentem oprogramowania dla radiologii i firmą o zasięgu międzynarodowym, świadczącą usługi w sektorze medycznym. Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne z zakresu elektronicznego rekordu pacjenta oraz archiwów i dystrybucji dokumentacji medycznej, w szczególności cyfrowych obrazów diagnostycznych z różnych technik obrazowania medycznego (system RIS,PACS, diagnostyczna konsola lekarska)

Zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych systemów informatycznych Synektik (RIS, PACS) w placówkach medycznych
  • Dostosowywanie i parametryzacja systemów do wymagań klienta.
  • Wsparcie techniczne użytkowników i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu.
  • Bieżące utrzymanie systemów produkcyjnych klientów i okresowe przeglądy serwisowe.
  • Identyfikowanie i zgłaszanie pomysłów na rozwój oprogramowania i błędów do działu rozwoju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne o profilu technicznym.
  • Znajomość budowy i obsługi serwerów.
  • Znajomość baz danych np. PostgeSQL, MySQL, oraz języka SQL.
  • Znajomość budowy sieci komputerowych.
  • Praktyczna znajomość środowiska LINUX.
  • Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Umiejętności programistyczne.
  • Doświadczenie w dziale wdrożeniowym lub zespole zajmującym się utrzymaniem systemów informatycznych w placówkach medycznych lub
  • Doświadczenie z pracy w dziale IT w szpitalu.

Pożądane cechy osobowości

  • Kreatywność i profesjonalizm w działaniu.
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Nastawienie na rozwój i samodoskonalenie.
  • Zdolności analitycznego myślenia.
  • Dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem.
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami.
  • Indywidualny program rozwoju pracownika.
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).

Informacje dodatkowe

Nazwa firmy Synektik S.A.
Miasto Warszawa
Województwo mazowieckie
Praca zdalna

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 157
Wyświetlony: 4317
Wygasa: 2018-01-23 16:46:10

Komentarze