Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Programista Python

Dodaj do ulubionych
Kontakt Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zachęcamy do przesłania CV na adres naszego Specjalisty ds. rekrutacji i rozwoju: dominika.matula@open-e.com
Dodane 2017-10-23 12:52:49

Opis

Zatrudnimy do stałej współpracy Python Developera!

Open-E Poland - producent oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych z siedzibą w Bytomiu – nawiąże stałą współpracę z:

Python Developerem

Obowiązki:

* stałe podnoszenie jakości oprogramowania – systemu operacyjnego do zarządzania pamięcią masową;

projektowanie oprogramowania;

* programowanie w języku wysokopoziomowym Python;

* testowanie wytworzonych rozwiązań;

* kompletowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

* znajomość zasad programowania i funkcjonowania języka Python;

* obsługa systemu Linux na poziomie użytkownika;

* umiejętność pisania testów jednostkowych;

* znajomość technik testowania oprogramowania;

* umiejętność pisania wyrażeń regularnych;

* znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

* obsługa systemów kontroli wersji (SVN, GIT);

* wykorzystanie języka SQL;

* doświadczenie w pracy opartej o metodykę SCRUM.

Nasza oferta:

* stabilne zatrudnienie w branży IT/rozwoju oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych/storage, również dla absolwentów i studentów ostatnich lat studiów;

* wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - 4000 - 8000 PLN brutto na umowie o pracę lub odpowiednik na B2B;

* swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;

* udział w specjalistycznych szkoleniach (produktowych, technicznych);

* dofinansowane lekcje języka angielskiego;

* pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport;

* dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce;

* dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1);

* swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych;

* dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość;

* nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy;

* eventy integracyjne.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zachęcamy do przesłania CV na adres naszego Specjalisty ds. rekrutacji i rozwoju: dominika.matula@open-e.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open-E Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Więcej informacji o naszej firmie: https://www.open-e.com/about-us

Informacje dodatkowe

Nazwa firmy Open-E Poland Sp. z o.o.
Miasto Bytom
Województwo śląskie
Numer referencyjny DEV/4/2017

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 200
Wyświetlony: 301
Wygasa: 2018-01-21 12:52:49

Komentarze