Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

672afa8031e8618a8e9b5df0ce808169 XL

Red Hat wybrał Veracomp na nowego dystrybutora w Polsce. Dzięki tej współpracy Veracomp wzbogaci ofertę o gamę otwartych hybrydowych rozwiązań chmurowych – w tym o oprogramowanie Red Hat z rodziny chmury, Linux, middleware, pamięci masowych oraz wirtualizacji.

Dwa lata po otwarciu regionalnego biura w Warszawie, Veracomp będzie drugim dystrybutorem Red Hat w Polsce. Dzięki powołaniu nowego dystrybutora Red Hat chce m.in. poszerzyć swoją bazę partnerów handlowych.

 

Nowa umowa dystrybucyjna to również duża szansa dla obecnych partnerów Veracomp na zbudowanie dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o rozwiązania open source. W obecnej wymagającej sytuacji ekonomicznej wiele organizacji – zarówno przedsiębiorstwa, jak i instytucje publiczne – zwiększa starania na rzecz podniesienia konkurencyjności przy jednoczesnej optymalizacji budżetu IT. Oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, które korzysta ze wsparcia społeczności, może im w tym pomóc.

 

- Zyskując status oficjalnego dystrybutora Red Hat otwieramy nowe możliwości przed naszymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta produktów open source poszerzona o rozwiązania Red Hat pozwoli naszym partnerom biznesowym jeszcze lepiej adresować i zaspokajać potrzeby klientów oraz przyczyni się do zwiększenia popytu na otwarte oprogramowanie - komentuje Kamil Krzywicki, Business Development Manager, Veracomp SA.

 

- Czuję dużą satysfakcję z faktu nawiązania współpracy z tak doświadczonym dystrybutorem, jak Veracomp. Jestem przekonany, że wartość dodana, jaką firma zapewnia swoim partnerom, pozwoli nam skuteczniej dotrzeć do nowych klientów i przekonać ich do korzyści biznesowych zapewnianych przez oprogramowanie Open Source - przyznaje Krzysztof Rocki, Regional Manager CEE, Red Hat.

 

 http://www.redhat.com/en

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież