Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma SUSE Polska poinformowała o rozszerzeniu kanału dystrybucyjnego o firmę B2B Sp. z o.o. Jest to odpowiedź na rosnące od lat w tempie dwucyfrowym zapotrzebowanie w Polsce na oprogramowanie SUSE oraz konsekwentne poszerzanie oferty produktowej. Kontrakt dystrybucyjny z B2B obejmuje całe spektrum rozwiązań SUSE oraz Micro Focus, obecnego właściciela marki SUSE.

 

"Podejmując decyzję o rozszerzeniu sieci dystrybucyjnej braliśmy pod uwagę opinie i głosy partnerów" - powiedział Artur Duszczyk, Channel Manager w SUSE Polska. "Liczba naszych partnerów w Polsce już dawno przekroczyła 200, a B2B ma od lat ugruntowaną pozycję na rynku dystrybucji komercyjnego oprogramowania open source. Nawiązanie współpracy było więc naturalną konsekwencją dotychczasowych działań obu firm i jesteśmy pewni, że szybko pozwoli nam ona osiągnąć efekt synergii".

 

"Firma SUSE jest bardzo aktywna na polskim rynku i stale rośnie liczba zapytań o jej produkty ze strony naszych partnerów, co niewątpliwe zmotywowało nas dodatkowo do nawiązania współpracy dystrybucyjnej z SUSE" - powiedział Jerzy Baranowski, prezes B2B. "Co ważne, dla nas i naszych partnerów SUSE ma bardzo silną pozycję na wielu rynkach, takich jak platformy systemowe pod aplikacje SAP i SAP Hana, a także unikalne w świecie komercyjnego oprogramowania rozwiązania, jak LivePatching dla systemów Linux czy narzędzia do zarządzania heterogenicznym środowiskiem Linuksa."

 

Rozszerzenie kanału dystrybucyjnego wiąże się z wprowadzeniem przez SUSE odświeżonego programu partnerskiego. Odzwierciedla on rosnące zapotrzebowanie na kolejne, bardzo perspektywiczne z punktu widzenia klientów i partnerów, technologie open source związane z chmurą (OpenStack Cloud), rozwiązaniami Software Defined Storage (Ceph), rynkiem DevOps czy narzędziami do zarządzania różnymi dystrybucjami Linuksa w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurze.

 

B2B będzie istotnym filarem kanału dystrybucyjnego SUSE w Polsce, który obejmuje obecnie firmy ABC Data, Connect Distribution i Veracomp, zapewniając resellerom jeszcze łatwiejszy dostęp do rozwiązań SUSE i Micro Focus.

 

Informacje o firmie B2B
B2B, pionier i lider komercyjnego oprogramowania open source w regionie CEE. Pomysłodawca i organizator konferencji Open Source Day, jednego z największych tego rodzaju wydarzeń w Europie. Poza dystrybucją oprogramowania oferuje zaawansowane autoryzowane szkolenia oraz doradztwo w zakresie technologii otwartych.

 

Informacje o firmie SUSE
SUSE, pionier oprogramowania open source, jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną rozwiązań związanych z systemem Linux i infrastrukturą typu cloud, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Ponad 20 lat doświadczeń inżynierskich, doskonały serwis i niezrównany ekosystem partnerów zapewniają najwyższą jakość produktów i pomocy technicznej, które pozwalają klientom zapanować nad złożonością systemów, obniżać koszty i zapewnić niezawodność działania newralgicznych usług. Trwałe relacje pozwalają nam dopasować się do potrzeb klientów i dostarczać im nowatorskie rozwiązania potrzebne do odnoszenia sukcesów - dziś i w przyszłości. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.suse.com.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież