Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Artifex Mundi za sprawą licznych głosów społeczności Steam Greenlight zdecydowało o wydaniu Nightmares from the Deep: The Cursed Heart na Linuksa. Warunkiem jest uzyskanie "zielonego światła" dla produkcji zabrzańsko-krakowskiego studia. Jeśli tak się stanie będzie to pierwsza produkcja w historii firmy dostępna na tę platformę.

Podczas pierwszych dni głosowania, otrzymaliśmy wiele pytań o wersję linuksową naszej gry. Muszę przyznać, że pierwotnie nie myśleliśmy o jej wydaniu, jednak kolejne głosy graczy, przekonały nas do zmiany decyzji - mówi Piotr Żygadło, wiceprezes Artifex Mundi. Doszliśmy do wniosku, że jeśli głosowanie zakończy się sukcesem, to właśnie ta produkcja, będzie pierwszą grą jaką wydamy na Linuksa - dodaje Żygadło.

 

Na grę można głosować pod tym adresem:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175137058

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart, opowiada historię Sary Black - właścicielki muzeum, której córka zostaje porwana przez nieumarłego pirata. Pościg za porywaczem prowadzi główną bohaterkę na tajemniczą i zapomnianą przez świat Wyspę Czaszki. Tam na każdym kroku Sara trafia na zaniedbane, opuszczone i niebezpieczne miejsca. Jednak dopiero pełnia księżyca odkrywa mroczne scenerie wyspy, w tym gigantyczną skałę w kształcie czaszki.

Produkcja Artifex Mundi do tej pory ukazała się na: PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Windows Phone 8 i BlackBerry.

Więcej informacji na: www.artifexmundi.com i www.nightmaresfromthedeep.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież