Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już 29 maja br. o 18:00 w klubie muzycznym Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie rozpocznie się 9. edycja konferencji znanej pod nazwą Noc Informatyka. To  niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. ;-)

Jak co roku czekają na was konkursy i teleturnieje z nagrodami, ciekawe wykłady tematyczne i dobre imprezowanie. Oprócz tego, w tym roku, oferujemy trochę nowości, które was zaskoczą. Nowy lokal to nowe możliwości, inaczej zorganizowane prelekcje, które będą oddzielone od wolnych rozmów, a co za tym idzie, miejsce do grania oraz inne niespodzianki. Zachęcamy do przyniesienia laptopa i dobrego humoru. :-)

Atrakcją wieczoru będzie gra terenowa Counter-Hack. Polega na: "włamaniu się do strzeżonego fortu, wykradnięciu tajnych materiałów, uwolnieniu zakładnika i ew. walki ze strażnikami", przy użyciu karabinów laserowych i laptopa. ;-)

 

Wszystkich niecierpliwych, którzy chcieliby dołączyć do nas wcześniej zapraszamy już o 15:00 do budynku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN przy ul. Podchorążych 2 na dwugodzinne, praktyczne warsztaty traktujące o przydatnych trikach w popularnym programie graficznym Photoshop, które poprowadzi ekspert Adobe i właściciel eduweb.pl - Grzegorz Róg.

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: http://nocinformatyka.pl, w tym pełen program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny, z którego można skorzystać tylko do 24 maja!

 

Najświeższe newsy publikujemy zawsze na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/NocInformatyka

Do zobaczenia na miejscu!

Odsłony: 1886