Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzień Wolnego Oprogramowania (Software Freedom Day) jest ogólnoświatowym świętem wolnego i otwartego oprogramowania (FOSS). Celem tej uroczystości jest edukacja opinii publicznej o wysokiej jakości i korzyściach płynących z korzystania z FOSS w edukacji, administracji publicznej, w domu i biznesie - w skrócie wszędzie! 

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, 19 września 2015 roku w siedzibie firmy PrintBox, na ul. Rynek Główny 17 w Krakowie.

W tym roku jako jedyni w Polsce wspólnie świętować z tej okazji będziemy w Krakowie. Organizacją spotkania zajęła się Krakowska Grupa Użytkowników Linuksa (CLUG), która zaprasza wszystkie osoby - również te spoza Krakowa.

Ze względu na ograniczną ilość miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie: https://sfd-2015-cracow.eventbrite.com

 

Agenda tegorocznej edycji SFD:

18:00 Marcin Fabrykowski Rozpoczęcie i przywitanie przybyłych gości
18:30 Krzysztof 'kcroot' Cybura Powrót do przeszłości - miniaturyzacja IBM PC
19:00 Vladimir 'vovcia' Mitiouchev Sprzętowa ochrona prywatności
19:30 Robert 'bobson' Partyka (prezentacja niespodzianka)
20:00 Łukasz 'klocek' Adamczyk freifunk
??:??   Piwo i pogaduchy

 

Nadal są otwarte miejsca dla prelegentów. Jeśli chciałbyś opowiedzieć o czymś ciekawym zgłoś swoją osobę na stronie: https://clug.pl/projekt/software-freedom-day-2015/1-call-for-papers/

 

Więcej szczegółów na stronie CLUG: https://clug.pl/projekt/software-freedom-day-2015/

Odsłony: 5719