Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To już swego rodzaju tradycja – serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu „Red Hat Architects”, podczas których koncentrujemy się na istotnych i popularnych rozwiązaniach technologicznych.

 Tym razem zaprezentujemy dwa ciekawe tematy:

 

Po co wyłącznie przechowywać dane? Lepiej je uwolnić.

Łatwe zarządzanie dużym wolumenem niestrukturalnych danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze? Teraz to możliwe! W przeciwieństwie do zamkniętych, sprzętowych systemów pamięci masowych, portfolio produktów  Red Hat® Storage zapewnia otwartą, definiowaną przez oprogramowanie platformę, którą można zastosować we wszystkich środowiskach – od fizycznych po chmurowe. Pozwala ona zmniejszyć koszty i zwiększać w nieskończoność pojemność bez obniżania wydajności systemu.

Gartner pokazuje, jak liderzy IT mogą korzystać z pamięci masowych definiowanych programowo i chmury publicznej.

 

Pierwsze kroki i budowa strategii w oparciu o platformę mobilną Red Hat.

Red Hat Mobile Application Platform pozwala na tworzenie i wdrażanie aplikacji mobilnych w szybki i elastyczny sposób. Wykorzystaj technologie open source  i standardowe zestawy narzędzi, aby scentralizować kontrolę nad bezpieczeństwem, integracją z warstwą back-end i zarządzaniem politykami bezpieczeństwa. Zorganizowane procesy biznesowe i aplikacje pomogą zwiększyć wydajność, efektywniej współpracować z klientami i obniżać koszty.

 

Szczegóły wydarzenia:

  • DATA: 25.9.2015, 9:00-14:00
  • AGENDA: klikni tutaj
  • MIEJSCE: Hotel Regent, Belwederska 23, 00-761 Warszawa

P.S. Harmonogram przyszłych seminariów, a także prezentacje i filmy z poprzednich wydarzeń z udziałem Red Hat dostępne są na specjalnej stronie.

Do zobaczenia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Kalendarz konferencji i spotkań

Brak nadchodzących wydarzeń!