Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

OSEC logo2xOSEC Forum to coroczne spotkanie ekspertów IT z pasjonatami, profesjonalistami, menadżerami i administratorami. Edycja 2018 odbędzie się już 5 czerwca w Warszawie. Szczegółowa agenda oraz sylwetki prelegentów dostępne na www.osecforum.pl

W tym roku wydarzenie jest tym bardziej wyjątkowe, gdyż po blisko dwudziestu latach zajadłej wojny między producentami oprogramowania, a ruchem Wolnego i Otwartego Oprogramowania, dochodzi do sytuacji niebywałej. Microsoft, dotychczas największy wróg środowisk OpenSource został sponsorem OSEC Forum 2018. Razem z przedstawicielami konkurencyjnych firm, jak Red Hat (lider rozwiązań OpenSource) opowiadać będą, jak można budować rozwiązania IT korzystając ze swoich narzędzi i jak dobrze pracują one z narzędziami partnera.

 

Oba światy znalazły się w pewnym stopniu równowagi względem siebie. Ruch opensource osiągnął swoje cele strategiczne. Przyzwyczaił użytkowników do posiadania kodu źródłowego, jak do czegoś zupełnie naturalnego. Konsumenci, będąc świadomymi zagrożenia wynikającego z używania zamkniętych technologii, oczekują dostarczenia aplikacji w postaci zarówno otwartej, jak i gotowej do uruchomienia – mówi Piotr Baranowski z firmy OSEC.

 

OSEC to firma, która powstała aby dostarczać edukację wolnego i otwartego oprogramowania. Po blisko 10 latach istnienia, wyszła z inicjatywą zorganizowania nieKonferencji. OSEC Forum to wydarzenie, gdzie wysłuchać można ciekawych wykładów, wziąć udział w labach oraz porozmawiać na tematy aktualne i ważne dla IT. W tym roku myślą przewodnią będzie szeroko rozumiana automatyzacja, integracja, cloudcomputing oraz DevOps.

 

Wybrani prelegenci OSEC FORUM 2018:

Branislav Bukav – Red Hat - #RedHatCertification

Olga Budziszewska - Microsoft Polska - #cyberbezpieczenstwo

Agnieszka Bielec - CERT Polska - #ReverseEngineering

Piotr Baranowski – OSEC - #openshift

Jolanta Łabędzka-Benisz - OMEC - #devOps

Michał Iwański – IBM – TECH DATA – #PowerAl

 

Nie jesteś z Warszawy? Nic straconego, relację na żywo z całego spotkania możesz zobaczyć na kanale YouTube firmy OSEC.

Sprawdź więcej i zarejestruj się na www.osecforum.pl

 

Relacja z edycji 2017: https://www.youtube.com/watch?v=7STAXWKmru4

OSEC Forum 2017

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Kalendarz konferencji i spotkań

Brak nadchodzących wydarzeń!