Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger

Linux Polska Sp. z o.o.

Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-017
Adres: Al. Jerozolimskie 123A
Kraj: Polska
Tel.: +48 22 213 95 71
Fax: +48 22 213 96 71
Adres e-mail: szkolenia@linuxpolska.pl
Opis firmy:

Firma LINUX Polska Sp. z o.o. to specjalizowany dystrybutor produktów Open Source, takich firm jak: EnterpriseDB, Puppet Labs czy Splunk, a także Red Hat Premier Business Partner.

Linux Polska jest liderem otwartych technologii na rynku polskim. Wdraża nie tylko rozwiązania dostarczane przez partnerów technologicznych, ale przede wszystkim realizuje projekty własne oparte na rozwiązaniach Open Source z zakresu: Operational Intelligence, Security, kontroli wersji.

Uzupełnieniem naszej działalności są szkolenia autoryzowane i dedykowane warsztaty szkoleniowe.

Opis oferty:
W celu podniesienia znajomości systemów Open Source wśród naszych Klientów i Partnerów oraz sposobów ich wykorzystania w profesjonalnych infrastrukturach IT oferujemy pełną gamę autorskich warsztatów oraz autoryzowanych szkoleń i egzaminów opracowanych pod ich konkretne potrzeby biznesowe.
Wszystkie nasze szkolenia i warsztaty są prowadzone przez profesjonalnie przygotowanych pod względem merytorycznym trenerów, na bazie praktycznych ćwiczeń i interesujących materiałów dla słuchaczy.
Posiadamy Autoryzowane Centra Szkoleniowe w Warszawie i Krakowie. Prowadzimy szkolenia również u klienta. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt na: szkolenia@linuxpolska.pl.

 

Nowe oferty pracy