Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Autor/producent: FreeGamePick
Licencja: Free
Świetna strzelnka 3d - latamy samolotem i niszczymy to co napotkamy. Aż dziw, że gra jest darmowa.
Autor/producent: US Army
Licencja: Komercyjna
America's Army to gra pierwotnie wyprodukowana w celu zwiększenia naboru do armii amerykańskiej. Jednak po niedługim czasie stała się jedną z najpopularniejszych gier sieciowych. W grze wcielamy się w amerykańskiego żołnierza i musimy wykonywać wszelakie zadania
Autor/producent: Rabid Viper Productions
Licencja: open source
AssaultCube (dawniej ActionCube) to wynik przekształcenia wielkiego, darmowego hitu stworzonego przez Woutera van Oortmerssena, Cube, przenoszącego gracza do czasów współczesnych.
Autor/producent: Simone Bevilacqua
Licencja: Komercyjna
BOH to gra zręcznościowa, stworzona w stylu starych, dobrych gier na Amiga OS. Jest to na dobrą sprawę strzelanka, w której trzeba walczyć z nieprzebranymi hordami przeciwników.
Autor/producent: Linux Game Publishing
Licencja: Komercyjna
12 godzin po przylocie do Moskwy życie Matta Cartera zamienia się w piekło. Kto i dlaczego chce go zesłać na Sybir? Odkryj prawdę w rewelacyjnej grze akcji, z elementami skradanki.
Autor/producent: Valve
Licencja: Komercyjna
Jest to chyba najlepsza jak dotąd gra online, która jest dodatkiem do słynnej gry Half Life. Gra posiada ogromną grywalność, możemy w nią zagrać wyłącznie w sieci, plusem jest to, iż osoby mające słabe łącze lub jego brak, mogą zmierzyć się z botami - wirtualnymi użytkownikami.
Autor/producent: Unreal Software
Licencja: freeware
Strona domowa: http://www.cs2d.com
Counter-Strike 2D jest więcej niż tylko klonem darmowy znanej gry Counter-Strike! CS: 2D zawiera w sobie wszystko to co ma standardowy mod do Half Life, oczywiście pomijając grafikę oraz masę dodatkowych rzeczy (ogromny arsenał broni i sprzętu). Na całą akcję patrzymy z lotu ptaka.
Autor/producent: Capcom / Amit
Licencja: Darmowa
Trzy uniwersa spotykają się razem w wielkim pojedynku możliwym dzięki silniku MUGEN. Zmierz się przyciwko Batmanowi, Ryu, Wolverine i wygraj. Możesz też powalczyć np: Batmanem wraz z Wolverine przeciwko Supermenowi i Ryu.
Autor/producent: id Software
Licencja: Komercyjna
Strona domowa: http://www.doom3.com/
Akcja gry toczy się 2145 roku w kolonii należącej do Union Aerospace Corporation na planecie Mars. Korporacja ta przez długie lata zajmowała się biotechnologią i postanowiła poszerzyć swój zakres działalności o badania nad teleportacją.
Autor/producent: Splash Damage
Licencja: Komercyjna
Enemy Territory: Quake Wars to wieloosobowa gra akcji, nawiązująca stylem i fabułą do legendarnej produkcji studia id Software – Quake II. Mamy rok 2065, a wojska Global Defense Force (GDF) łączą swe siły przeciwko nowej osi zła – barbarzyńskiej, acz zaawansowanej technologicznie rasie Strogg,