Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Autor/producent: SCS Software
Licencja: Komercyjna
Od wielkich ciężarówek do wielkich interesów, to ty wszystkim kierujesz. Nie pracuj dla innych. Twój zapał poprowadzi cię prosto na szczyt.
Autor/producent: T. Nopper, S. Disch, M. Welte
Licencja: GNU GPL
Strona domowa: http://billardgl.de
BillardGL jest symulatorem bilarda z wysokiej jakości grafiką 3D na OpenGL. Niestety świetna grafika nie rekompensuje ograniczonych możliwości rozgrywek - są tylko dostępne 8 i 9-bilowe. Gra dostępna jest na licencji GPL dla Linuksa, Windows i MacOSX.
Autor/producent: Społeczność
Licencja: GNU GPLv2
Jak można domyśleć się po nazwie, gra jest linuksową wersją popularnej gry SimCity, a nikomu, kto kiedykolwiek otarł się o świat gier komputerowych, nie trzeba tego tytułu przedstawiać.
Autor/producent: Manic Digger
Licencja: Creative Commons
Manic Digger jest całkiem udanym klonem Minecrafta. W najnowszym buildzie (2011-07-01) dodano potworki (stworzone przez użytkowników MD), kilka buildów wcześniej poprawiono generator świata.
Autor/producent: openttd.org
Licencja: GNU GPL
Strona domowa: http://www.openttd.org
OpenTTD nie jest tylko kontynuacją kultowej gry Transport Tycoon. Po instalacji możemy się przekonać , że nawet w porównaniu z Transport Tycoonem Deluxe w grze pojawiło się wiele ulepszeń poprawiających komfort rozgrywki.
Autor/producent: Linden Research, Inc.
Licencja: Komercyjna
Strona domowa: http://secondlife.com
Linuksowy klient popularnej sieciowej gry MMORPG Second Life. Do dyspozycji mamy wirtualny, świat 3D po którym możemy się dowolnie przemieszczać.