Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Autor/producent: Armagetron Advanced team
Licencja: GPL
Jest to gra 3D, oparta na słynnej grze z filmu Tron. Wygrywa ten kto nie rozbije się o ścianę. Możliwość gry jednoosobowej, jak i wieloosobowej.
Autor/producent: Simone Bevilacqua
Licencja: Komercyjna
BOH to gra zręcznościowa, stworzona w stylu starych, dobrych gier na Amiga OS. Jest to na dobrą sprawę strzelanka, w której trzeba walczyć z nieprzebranymi hordami przeciwników.
Autor/producent: elecorn
Licencja: Komercyjna
Gra przypomina swym klimatem stare platformówki, jednak jest w pełnym 3D. Sterowanie jest intuicyjne. W grze jesteśmy nowymi rekrutami gildii casterów, której celem jest przywrócenie znanego nam życia w obszarach zniszczonych przez jakieś mutanty i pasożyty.
Autor/producent: Guillaume Cottenceau
Licencja: GNU GPL
Frozen Bubble to gra zręcznościowa dostępna na komputery osobiste dla jednej lub dwóch osób, z regułami podobnymi do Tetrisa. Polega na celowaniu kolorowymi kulkami tak, aby łączyły się w grupy - gdy obok siebie zbierze się 3 lub więcej kulek danego koloru, spadają.
Autor/producent: Mark Incitti
Licencja: freeware
Grid Wars 2 jest darmowym, doskonałym klonem rewelacyjnej mini gry - shootera arkadowego, ukrytego jako bonus w grze Project Gotham Racing 2 (PGR2) na konsolę Xbox.
Autor/producent: hedgewars.org
Licencja: GNU GPL
Strona domowa: http://hedgewars.org/
Hedgewars to kolejny klon znanych nam Wormsów, tym razem głównymi bohaterami są jeże. Oczywiście pewne elementy gry są inne niż w oryginale, np. broń - zamiast Banana Bomb są Water Melon Bomb; fizyka gry też trochę odbiega (np. lot pocisku od bazooki).
Autor/producent: Free Lunch Design
Licencja: Freeware
Gra jest połączeniem gry platformowej i zręcznościowej. Celem bohatera jest zdobycie oblodzonej wieży poprzez zdobywanie kolejnych stopni schodów.
Autor/producent: Junoplay
Licencja: Darmowa
Pengupop, klon starej gry Puzzle Bobble, ma dwa tryby rozgrywki: jednoosobowa i dwuosobowa. W trybie "dla singli" naszym celem jest wyczyszczenie planszy nim upłynie przewidziany na to czas.
Autor/producent: S2 Games
Licencja: Darmowa
Strona domowa: http://strife.com
Strife to sieciowa gra bitewna należąca do łączącego elementy zręcznościowe, strategiczne i RPG gatunku MOBA. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami.
Autor/producent: Time Invaders Games
Licencja: freeware
Ziemia ma nowego wroga z kosmosu, Zmutowane Owoce przemierzają galaktykę aby podbić nasz świat. Zostań bohaterem i ocal Ziemię przed najeźdźcami :)