Linux.pl

 START  |  BLOG  |  FORUM  |  POCZTA  |  HOSTING

Hosting Linux.pl
Smaller Default Larger
Autor/producent: NGD Studios
Licencja: Darmowa
Champions of Regnum jest darmowym MMORPG (F2P) gdzie stajemy się mieszkańcem jednego z trzech konkurujących ze sobą królestw.
Autor/producent: Blizzard
Licencja: Komercyjna
Gra legenda. Gra klasyka! Kto nie zna ten "ciapa" :) A tak serio. Gra już kultowa wręcz w którą pocinają miliony graczy od daty premiery. Przejście gry na 3 poziomach trudności jest wyczynem, którym można chwalić się z wysoko uniesioną głową.
Autor/producent: Eternal Lands
Licencja: Darmowa
Eternal lands jest grą MMORPG, znajdującą się w stadium rozwoju, co jednak nie znaczy, że jest w jakiś sposób niekompletna albo nie nadaje się do pełnowartościowej rozgrywki. To co wyróżnia ją na tle innych produkcji to nietypowy system rozwoju postaci oraz rozbudowane umiejętności.
Autor/producent: Bioware
Licencja: Komercyjna
Neverwinter Nights (NWN) to komputerowa gra, która oparta jest na trzeciej edycji reguł Dungeons & Dragons. Światowa premiera odbyła się 18 kwietnia 2002. Została wydana przez Atari.
Autor/producent: S2 Games
Licencja: Darmowa
Strona domowa: http://strife.com
Strife to sieciowa gra bitewna należąca do łączącego elementy zręcznościowe, strategiczne i RPG gatunku MOBA. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami.
Autor/producent: CipSoft GmbH
Licencja: Komercyjna
Strona domowa: http://www.tibia.com
Tibia jest grą internetową w której uczestniczą gracze z całego świata. Grafika w grze jest bardzo prosta, ale nadrabia za to klimatem. Gra polega na rozwoju swojej postaci i interakcji z innymi graczami.