Veracomp dystrybutorem Red Hat

Red Hat wybrał Veracomp na nowego dystrybutora w Polsce. Dzięki tej współpracy Veracomp wzbogaci ofertę o gamę otwartych hybrydowych rozwiązań chmurowych – w tym o oprogramowanie Red Hat z rodziny chmury, Linux, middleware, pamięci masowych oraz wirtualizacji.
672afa8031e8618a8e9b5df0ce808169 XL

Dwa lata po otwarciu regionalnego biura w Warszawie, Veracomp będzie drugim dystrybutorem Red Hat w Polsce. Dzięki powołaniu nowego dystrybutora Red Hat chce m.in. poszerzyć swoją bazę partnerów handlowych.

 

Nowa umowa dystrybucyjna to również duża szansa dla obecnych partnerów Veracomp na zbudowanie dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o rozwiązania open source. W obecnej wymagającej sytuacji ekonomicznej wiele organizacji – zarówno przedsiębiorstwa, jak i instytucje publiczne – zwiększa starania na rzecz podniesienia konkurencyjności przy jednoczesnej optymalizacji budżetu IT. Oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, które korzysta ze wsparcia społeczności, może im w tym pomóc.

 

Zyskując status oficjalnego dystrybutora Red Hat otwieramy nowe możliwości przed naszymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta produktów open source poszerzona o rozwiązania Red Hat pozwoli naszym partnerom biznesowym jeszcze lepiej adresować i zaspokajać potrzeby klientów oraz przyczyni się do zwiększenia popytu na otwarte oprogramowanie – komentuje Kamil Krzywicki, Business Development Manager, Veracomp SA.

 

Czuję dużą satysfakcję z faktu nawiązania współpracy z tak doświadczonym dystrybutorem, jak Veracomp. Jestem przekonany, że wartość dodana, jaką firma zapewnia swoim partnerom, pozwoli nam skuteczniej dotrzeć do nowych klientów i przekonać ich do korzyści biznesowych zapewnianych przez oprogramowanie Open Source – przyznaje Krzysztof Rocki, Regional Manager CEE, Red Hat.

 

 http://www.redhat.com/en

Poprzedni post
docker

Wdrażanie oprogramowania w ciągu sekund dzięki narzędziu Docker

Następny post
Sekurak/Offline

Sekurak/Offline – bezpłatny magazyn o bezpieczeństwie IT

Powiązane posty

Linux Polska złotym partnerem SUSE

Firma Linux Polska - ekspert w zakresie projektowania i wdrożeń rozwiązań open source, którego misją jest wspieranie firm w transformacji IT, została złotym partnerem SUSE. Uzyskanie wyższego poziomu partnerstwa ma wzmocnić pozycję Linux Polska jako największego centrum kompetencyjnego otwartych technologii w Polsce i regionie CEE. Obszary współpracy Linux Polska i SUSE to m.in.: konteneryzacja (np. Rancher), wdrażanie praktyk CI/CD, migracja aplikacji do chmury, systemy operacyjne Linux, zarządzanie infrastrukturą.
Więcej...