Veracomp dystrybutorem Red Hat

Red Hat wybrał Veracomp na nowego dystrybutora w Polsce. Dzięki tej współpracy Veracomp wzbogaci ofertę o gamę otwartych hybrydowych rozwiązań chmurowych – w tym o oprogramowanie Red Hat z rodziny chmury, Linux, middleware, pamięci masowych oraz wirtualizacji.
672afa8031e8618a8e9b5df0ce808169 XL

Dwa lata po otwarciu regionalnego biura w Warszawie, Veracomp będzie drugim dystrybutorem Red Hat w Polsce. Dzięki powołaniu nowego dystrybutora Red Hat chce m.in. poszerzyć swoją bazę partnerów handlowych.

 

Nowa umowa dystrybucyjna to również duża szansa dla obecnych partnerów Veracomp na zbudowanie dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o rozwiązania open source. W obecnej wymagającej sytuacji ekonomicznej wiele organizacji – zarówno przedsiębiorstwa, jak i instytucje publiczne – zwiększa starania na rzecz podniesienia konkurencyjności przy jednoczesnej optymalizacji budżetu IT. Oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, które korzysta ze wsparcia społeczności, może im w tym pomóc.

 

Zyskując status oficjalnego dystrybutora Red Hat otwieramy nowe możliwości przed naszymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta produktów open source poszerzona o rozwiązania Red Hat pozwoli naszym partnerom biznesowym jeszcze lepiej adresować i zaspokajać potrzeby klientów oraz przyczyni się do zwiększenia popytu na otwarte oprogramowanie – komentuje Kamil Krzywicki, Business Development Manager, Veracomp SA.

 

Czuję dużą satysfakcję z faktu nawiązania współpracy z tak doświadczonym dystrybutorem, jak Veracomp. Jestem przekonany, że wartość dodana, jaką firma zapewnia swoim partnerom, pozwoli nam skuteczniej dotrzeć do nowych klientów i przekonać ich do korzyści biznesowych zapewnianych przez oprogramowanie Open Source – przyznaje Krzysztof Rocki, Regional Manager CEE, Red Hat.

 

 http://www.redhat.com/en

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
docker

Wdrażanie oprogramowania w ciągu sekund dzięki narzędziu Docker

Następny post
Sekurak/Offline

Sekurak/Offline – bezpłatny magazyn o bezpieczeństwie IT

Powiązane posty

Linux Professional Institute prezentuje wyniki badania na temat wykorzystania Linuksa w polskich firmach

Linux Professional Institute, ma przyjemność podzielić się wynikami badania na temat wykorzystania Linuksa w polskich firmach. Ankieta została zrealizowana we współpracy z firmą CTS Customized Training Solutions sp. z o.o.

Ankieta miała na celu zapoznanie się z bieżącą sytuacją na rynku IT w zakresie wykorzystania systemu operacyjnego Linux w polskich firmach, szczególnie w świetle rosnącego znaczenia big data i cloud computing. Celem badania było również znalezienie odpowiedzi na pytanie czy i jaki jest deficyt kwalifikowanych pracowników specjalizujących się w Linuksie. Badanie skierowane było przede wszystkim do osób zarządzających firmą, dyrektorów IT i menadżerów ds. rekrutacji specjalistów IT.

Więcej...