Wprowadzamy codzienne i tygodniowe kopie poczty Linux.pl

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu kopii zapasowych darmowej poczty Linux.pl.

W ramach zmiany polityki tworzenia kopii zapasowych na prowadzonym przez nas hostingu, rozszerzyliśmy zakres zmian również o pocztę w domenie Linux.pl. Od teraz codziennie tworzona jest pełna kopia zapasowa kont email – przechowywanych jest siedem takich kopii, a również cztery dodatkowe kopie tygodniowe.

Tak jak dotychczas poczta Linux.pl jest dostępna dla Was zupełnie za darmo – bez konieczności zapisywania się do newslettera czy otrzymywania od nas jakichkolwiek wiadomości marketingowych.

pozdrawiamy
Linux.pl

Poprzedni post

Informatyczne targi pracy V edycja IT Career Summit

Następny post

IBM kupił Red Hat za 34 mld USD

Powiązane posty

Linux.pl 2.0

Z przyjemnością przekazujemy Wam nową wersję naszej strony!

 

Nowa odsłona nawiązuje nieco wizualnie i kolorystyką do poprzedniej, jednakże to już jest zupełnie nowy silnik z innymi możliwościami. Strona została oparta o CMS Joomla, zaś forum o skrypt SMF (Simple Machines Forum). Testowaliśmy wcześniej takie rozwiązania jak Typo3, czy też stworzenie kondu w oparciu o framework Symfony. Jednakże wybór Joomli był najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na stworzenie nowego Linux.pl, przeniesienie najważniejszych treści oraz w przyszłości ewentualne aktualizacje czy migracje na inne platformy.

Więcej...