Opublikowano ET: Legacy w wersji 2.77 Capture the City!

ET: Legacy to otwartoźródłowy FPS, który bazuje na kodzie klasycznej strzelanki Wolfenstein: Enemy Territory. Opisana numerkiem 2.77 wersja dostępna jest na Linuksa, MacOS i Windows oraz – po raz pierwszy – Raspberry Pi. Na tym jednak nie koniec, ponieważ twórcy zapowiadają niebawem wersję na Androida. Dotychczasowych użytkowników programu z pewnością ucieszy szereg usprawnień i poprawek, które mocno wpłynęły na stabilność gry.

Ideą, jaka przyświeca grupie skupionej wokół tej produkcji, jest chęć aktualizacji i usprawnienia silnika klasycznego Wolfensteina, a także uzupełnienie jego zawartości o elementy, które nie oddalą za bardzo tytułu od jego pierwowzoru.

Grę można pobrać z jej oficjalnej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Monitor zasobów bashtop

Następny post

Prostsza konsola dzięki historii poleceń

Powiązane posty

Ruszają zapisy do drugiej edycji Informatycznego Pucharu Beskidów

Ruszają zapisy do drugiej edycji Informatycznego Pucharu Beskidów. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z całej Polski, którzy uczą się w:

  • szkołach podstawowych - zarówno w klasach 1-3, jak i 4-6,
  • gimnazjach
  • szkołach ponadgimnazjalnych.

Ma on na celu promowanie młodych i zdolnych osób, które są pasjonatami informatyki i nowych technologii. Organizatorem zawodów jest Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej. Konkurs odbędzie się na przełomie 4 lutego 2017 roku. Zapisy potrwają do 15 stycznia 2017 roku.

Więcej...