Linux Polska rozszerza partnerstwo z Elastic, wzmacniając lokalne wsparcie techniczne i doradztwo

Linux Polska ogłosiła rozszerzenie partnerstwa z Elastic, liderem w dziedzinie rozwiązań do przeszukiwania i analizy danych, do poziomu Elite. Współpraca ta ma na celu zapewnienie klientom dostępu do lokalnego doradztwa ekspertów, wsparcia technicznego i profesjonalnych szkoleń. Linux Polska jest jedynym partnerem w regionie, który osiągnął tak prestiżowy status współpracy, co jest potwierdzeniem kompetencji i specjalizacji w obszarach obserwacji i monitoringu systemów, analizy danych i bezpieczeństwa informacji.

Linux Polska jest pierwszym partnerem Elastic w regionie CEE z najwyższym poziomem partnerstwa Elite Partner, co potwierdza jej kompetencje, a także gwarantuje klientom najwyższy poziom wsparcia technicznego i doradztwa. Specjalizując się w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań open source, Linux Polska dzięki partnerstwu z Elastic poszerza swoją ofertę o kolejne zaawansowane narzędzia. 

Jako Elastic Elite Partner, Linux Polska posiada nie tylko wysokie kompetencje techniczne, ale również głębokie zrozumienie lokalnego rynku. Połączenie możliwości, jakie dają rozwiązania Elastic z ekspertyzą zespołu Linux Polska jest gwarancją, że nasi klienci w Polsce będą mogli korzystać z najwyższego poziomu wsparcia i doradztwa w zakresie technologii search analytics — powiedział Steve Furniss, Area Vice President Emerging Markets, Elastic.

Dzięki partnerstwu z Linux Polska klienci Elastic zyskują dostęp do lokalnego wsparcia technicznego, indywidualnie dostosowanych rozwiązań i specjalistycznych usług we wspomnianych obszarach. Partnerstwo to umożliwia również korzystanie z zaawansowanych warsztatów i szkoleń zwiększających kompetencje techniczne zespołów. 

Warto wspomnieć, że firma Linux Polska od 2009 roku lat wspiera klientów w pokonywaniu barier technologicznych i transformacji IT wraz z maksymalizacją potencjału technologii informatycznych opartych o otwarty kod źródłowy. Jest doświadczonym i wiarygodnym partnerem w procesie adopcji rozwiązań open source, w takich obszarach jak m.in. obserwacja i monitoring IT, bezpieczeństwo informacji, przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych, co podkreśla jej unikalną pozycję w ekosystemie otwartego oprogramowania. 

Otwarty model licencjonowania Elastic

Kluczową cechą Elastic jest otwarty model licencjonowania, który pozwala nowym użytkownikom na rozpoczęcie korzystania z narzędzi bez konieczności zakupu licencji. Gdy organizacja jest gotowa do korzystania z funkcji premium, takich jak uczenie maszynowe, zaawansowany APM, replikacja między klastrami, zabezpieczenia końcowe czy narzędzia do orkiestracji, wystarczy podnieść poziom licencji. Nie ma potrzeby wdrażania dodatkowych narzędzi, oddzielnych architektur czy dodatkowego sprzętu. Model open source jest również pomocny w kontrolowaniu kosztów związanych z zarządzaniem różnymi środowiskami – deweloperskimi, testowymi i produkcyjnymi. 

O Linux Polska

Linux Polska z ponad 14 latami doświadczenia i szeroką gamą usług jest uznawana za lidera w dziedzinie technologii open source w Polsce. Firma tworzy własne rozwiązania bazujące na projektach otwartoźródłowych, m.in. z obszaru bezpiecznego użycia oprogramowania open source, a także systemy wbudowane (ang. embedded system) dla przemysłu. W obszarze usługowym specjalizuje się w konsultingu, wdrożeniach i utrzymaniu w takich dziedzinach jak m.in.: konteneryzacja, automatyzacja procesów, multicloud, inżynieria i analiza danych oraz uczenie maszynowe. Eksperci Linux Polska opracowują również strategie procesowe i transformacyjne. Ofertę firmy rozszerza działalność badawczo-rozwojowa realizowana we współpracy ze środowiskiem akademickim. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Bezpieczeństwo otwartego kodu – jak je weryfikować?

Następny post
Oficjalny zrzut ekranu Nobary 39.

Nobara 39

Powiązane posty