Zaproszenie na LUG-Camp 2024

LUGCamp2024

Grupa Użytkowników Linuksa z Wuppertalu – WupLUG – organizuje w tym roku coroczny LUG Camp – kameralne wydarzenie towarzyskie z ponad 20-letnią tradycją. Od Dnia Wniebowstąpienia, czyli od czwartku 9 maja do niedzieli 12 maja 2024 r., zapraszamy wszystkich na cztery dni pełne inspirujących spotkań z życia codziennego w schronisku młodzieżowym w Wipperfürth, malowniczo położonym w lesie.

Czekamy na wyjątkową mieszankę społeczności, przyjemności i wymiany technicznej. W LUG Camp mniej skupiamy się na formalnych wykładach, a bardziej na ekscytujących rozmowach przy grillu, pełnych wrażeń wycieczkach po regionie i oczywiście na innowacyjnych dyskusjach technicznych, które dotykają wszystkich kreatywnych aspektów związanych z różnorodnością świata open source. Pod hasłem „Grillowanie i relaks, rozmowy i oddawanie się przyjemnościom, zaciskanie i picie” LUG Camp oferuje idealne miejsce dla wszystkich, którzy podzielają swoją pasję do komputerów i wolnego oprogramowania oraz chcą porozmawiać z ludźmi o podobnych poglądach. Niezależnie od tego, czy wspólnie programujecie, organizujecie kameralne spotkanie, czy dyskutujecie o najnowszych osiągnięciach technologicznych – tutaj skupiamy się na ludziach. Wreszcie czas na zabawę z urządzeniem i spędzenie relaksującego i wyrafinowanego czasu razem ze 100 osobami, głównie niemieckojęzycznymi, z Europy.

Program:

 • 0000: 4 dni 24/7 Linux LAN party na 3 piętrach na własnym sprzęcie w 4 salach konferencyjnych
 • 0001: Nocleg: ciche pokoje 2 i 6 osobowe z umywalką i kabiną prysznicową
 • 0010: Pełne wyżywienie, prąd, internet, miejsce parkingowe dla przyczep kempingowych
 • 0011: Basen Walter-Leo-Schmitz (w odległości 90m) z sauną w atrakcyjnej cenie
 • 0100: Całodobowy grill, kiosk z piwem i kawą, wymiana sprzętu
 • 0101: Opieka aniołów CCC dla wszystkich, którzy biorą udział w spotkaniu po raz pierwszy oraz dla dzieci/młodzieży
 • 0110: Przyjazny rodzinom z kącikiem rodzinnym, placem zabaw dla dzieci i własnym boiskiem do piłki nożnej
 • 0111: Program rekreacyjny: wędrówki, ważny mecz piłki nożnej, wizyta w jaskini
 • 1000: Niespodzianka dla 3 najmłodszych gości, najstarszego i tego, który ma najdalszą podróż
 • 1001: Konkurs na najlepszy dzwonek w kategoriach Połączenia i wiadomości, Konkurs szybkiego pisania
 • 1010: Degustacja whisky – jak zawsze to, co ze sobą przynieśliście, posegregowane według stopnia zadymienia
 • 1011: Kampania zbierania funduszy z cienkimi klientami – płać, ile chcesz – zyski trafiają do projektu dla juniorów
 • 1100: Smartfon z wielosystemowym systemem Linux Ubuntu Touch/SailfishOS/posmarketOS do przetestowania przez każdego
 • 1101: Warsztaty: Wygeneruj samodzielnie GNU Taler na naszych serwerach HPC, załóż własny sklep GNU Taler i przetestuj go na dostarczonych telefonach komórkowych
 • 1110: Linux VMs-on-demand, warsztaty AI dotyczące generatywnej AI (StableDiffusion/Juggernaut/Fooocus), wykłady, rozmowy flashowe
 • 1111: YoloColo BYOD mnóstwo portów SAN 10/40/100G, usługi przechowywania plików, naprawdę niezwykła niespodzianka i wiele więcej.

Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym entuzjastą Linuksa, czy ciekawskim nowicjuszem – wszyscy są tutaj i czujesz się jak w domu, ponieważ LUG Camp jest tworzony przez nas dla nas. Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoich znajomych (możesz przesłać dalej maila) do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zarejestruj się już teraz na www.lugcamp.org

Linux User Group (WupLUG) e.V.
c/o Jens Thomas
Völklinger Strasse 9
42285 Wuppertal
https://www.wuplug.org
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
Steam Audio SDK

Steam Audio SDK jest teraz Open Source

Następny post
GNOME 46

GNOME 46 „Kathmandu”

Powiązane posty
logo

Open Source Day 2019 – ruszyła rejestracja na 12. edycję konferencji

14 maja w Warszawie odbędzie się kolejna, 12. edycja Open Source Day. To największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona otwartym rozwiązaniom. Co roku gromadzi blisko 1000 uczestników obecnych na prelekcjach i niemałą grupę śledzącą wydarzenie w transmisji online. Program tegorocznej edycji obejmie 3 ścieżki tematyczne, na które składać się będzie 9 sesji technicznych, poświęconych najważniejszym kierunkom rozwoju branży IT. 6 marca ruszyła rejestracja na konferencję.

11 edycji, blisko 20 tys. uczestników obecnych zarówno na wydarzeniach, jak i śledzących je podczas transmisji online, 210 sekcji technicznych. Tak można podsumować w liczbach ponad dziesięcioletnią historię Open Source Day, konferencji, która co roku przyciąga miłośników otwartych rozwiązań i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami ze świata nowych technologii. Już niedługo będzie pisany jej kolejny rozdział.

Więcej...