Seminarium firmy Red Hat z cyklu „Red Hat Architects”

To już swego rodzaju tradycja – serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu „Red Hat Architects”, podczas których koncentrujemy się na istotnych i popularnych rozwiązaniach technologicznych.

 Tym razem zaprezentujemy dwa ciekawe tematy:

 

Po co wyłącznie przechowywać dane? Lepiej je uwolnić.

Łatwe zarządzanie dużym wolumenem niestrukturalnych danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze? Teraz to możliwe! W przeciwieństwie do zamkniętych, sprzętowych systemów pamięci masowych, portfolio produktów  Red Hat® Storage zapewnia otwartą, definiowaną przez oprogramowanie platformę, którą można zastosować we wszystkich środowiskach – od fizycznych po chmurowe. Pozwala ona zmniejszyć koszty i zwiększać w nieskończoność pojemność bez obniżania wydajności systemu.

Gartner pokazuje, jak liderzy IT mogą korzystać z pamięci masowych definiowanych programowo i chmury publicznej.

 

Pierwsze kroki i budowa strategii w oparciu o platformę mobilną Red Hat.

Red Hat Mobile Application Platform pozwala na tworzenie i wdrażanie aplikacji mobilnych w szybki i elastyczny sposób. Wykorzystaj technologie open source  i standardowe zestawy narzędzi, aby scentralizować kontrolę nad bezpieczeństwem, integracją z warstwą back-end i zarządzaniem politykami bezpieczeństwa. Zorganizowane procesy biznesowe i aplikacje pomogą zwiększyć wydajność, efektywniej współpracować z klientami i obniżać koszty.

 

Szczegóły wydarzenia:

  • DATA: 25.9.2015, 9:00-14:00
  • AGENDA: klikni tutaj
  • MIEJSCE: Hotel Regent, Belwederska 23, 00-761 Warszawa

P.S. Harmonogram przyszłych seminariów, a także prezentacje i filmy z poprzednich wydarzeń z udziałem Red Hat dostępne są na specjalnej stronie.

Do zobaczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

SUSE zaprasza do Amsterdamu na SUSECon 2015

Następny post

Dwie dystrybucje Linuksa dla administracji publicznej w Rumunii

Powiązane posty
logo OSD

11. Konferencja Open Source Day – największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie dedykowane otwartym technologiom już w maju w Warszawie

Już 23 maja w Warszawie odbędzie się kolejna, 11. edycja Open Source Day.
To największa w Polsce i tej części Europy konferencja poświęcona otwartym technologiom, co roku gromadząca blisko 1000 uczestników. Program tegorocznej edycji będzie składał się przede wszystkim z praktycznych sesji, poświęconych najważniejszym kierunkom rozwoju branży IT. Trwa rejestracja na konferencję. Udział w wydarzeniu dla pierwszych 600 osób będzie bezpłatny.

Więcej...
logo OSD

O otwartym oprogramowaniu z najlepszymi w branży! Już za tydzień rozpoczyna się 11. edycja Konferencji Open Source Day

Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źródłem informacji o najnowszych i najważniejszych trendach dotyczących nowych technologii. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowanie publiczności. Jak dotąd udział w konferencji zgłosiło ponad 800 osób. Jak co roku będzie profesjonalnie i merytorycznie.

Więcej...