Seminarium firmy Red Hat z cyklu „Red Hat Architects”

To już swego rodzaju tradycja – serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu „Red Hat Architects”, podczas których koncentrujemy się na istotnych i popularnych rozwiązaniach technologicznych.

 Tym razem zaprezentujemy dwa ciekawe tematy:

 

Po co wyłącznie przechowywać dane? Lepiej je uwolnić.

Łatwe zarządzanie dużym wolumenem niestrukturalnych danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze? Teraz to możliwe! W przeciwieństwie do zamkniętych, sprzętowych systemów pamięci masowych, portfolio produktów  Red Hat® Storage zapewnia otwartą, definiowaną przez oprogramowanie platformę, którą można zastosować we wszystkich środowiskach – od fizycznych po chmurowe. Pozwala ona zmniejszyć koszty i zwiększać w nieskończoność pojemność bez obniżania wydajności systemu.

Gartner pokazuje, jak liderzy IT mogą korzystać z pamięci masowych definiowanych programowo i chmury publicznej.

 

Pierwsze kroki i budowa strategii w oparciu o platformę mobilną Red Hat.

Red Hat Mobile Application Platform pozwala na tworzenie i wdrażanie aplikacji mobilnych w szybki i elastyczny sposób. Wykorzystaj technologie open source  i standardowe zestawy narzędzi, aby scentralizować kontrolę nad bezpieczeństwem, integracją z warstwą back-end i zarządzaniem politykami bezpieczeństwa. Zorganizowane procesy biznesowe i aplikacje pomogą zwiększyć wydajność, efektywniej współpracować z klientami i obniżać koszty.

 

Szczegóły wydarzenia:

  • DATA: 25.9.2015, 9:00-14:00
  • AGENDA: klikni tutaj
  • MIEJSCE: Hotel Regent, Belwederska 23, 00-761 Warszawa

P.S. Harmonogram przyszłych seminariów, a także prezentacje i filmy z poprzednich wydarzeń z udziałem Red Hat dostępne są na specjalnej stronie.

Do zobaczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni post

SUSE zaprasza do Amsterdamu na SUSECon 2015

Następny post

Dwie dystrybucje Linuksa dla administracji publicznej w Rumunii

Powiązane posty

Kultowy zlot linuksowców już w listopadzie

Jesień kalendarzowa już z nami, a Jesień Linuksowa nadchodzi wielkimi krokami. Czternasta edycja spotkania pozwoli na poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności. Oficjalne prelekcje i warsztaty, kuluarowe dyskusje, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe - wszystko to sprawia, że każdy znajdzie podczas tego wydarzenia coś dla siebie.

Więcej...

Open Source Day 2017 za niecałe dwa tygodnie

Już 17 maja w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się 10., jubileuszowa edycja konferencji Open Source Day, największego europejskiego wydarzenia dedykowanego otwartym technologiom. W czasie konferencji na scenie wystąpią m.in. przedstawiciele wiodących globalnych marek technologicznych, którzy opowiedzą o kluczowej roli open source w rozwoju nowoczesnego oprogramowania. W agendzie zaplanowano także warsztaty prowadzone przez ekspertów Linux Polska. 

Więcej...
logo

Open Source Day 2019 – ruszyła rejestracja na 12. edycję konferencji

14 maja w Warszawie odbędzie się kolejna, 12. edycja Open Source Day. To największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona otwartym rozwiązaniom. Co roku gromadzi blisko 1000 uczestników obecnych na prelekcjach i niemałą grupę śledzącą wydarzenie w transmisji online. Program tegorocznej edycji obejmie 3 ścieżki tematyczne, na które składać się będzie 9 sesji technicznych, poświęconych najważniejszym kierunkom rozwoju branży IT. 6 marca ruszyła rejestracja na konferencję.

11 edycji, blisko 20 tys. uczestników obecnych zarówno na wydarzeniach, jak i śledzących je podczas transmisji online, 210 sekcji technicznych. Tak można podsumować w liczbach ponad dziesięcioletnią historię Open Source Day, konferencji, która co roku przyciąga miłośników otwartych rozwiązań i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami ze świata nowych technologii. Już niedługo będzie pisany jej kolejny rozdział.

Więcej...