Alians STORWARE i OSEC, czyli nowoczesna ochrona środowisk wirtualnych

OSEC3

W dniu 7/09/2016 firmy STORWARE</a> oraz OSEC podjęły współpracę w celu wprowadzenia – unikatowej dla rynku – oferty w zakresie bezpieczeństwa danych i aplikacji. Propozycja ta umożliwia tworzenie kopii zapasowych otwartych środowisk serwerów wirtualnych takich jak Red Hat Enterprise Virtualization (RHEV), KVM, KVM for IBM Z, Citrix XEN czy XEN. Wspólna oferta wiąże się również z rozwojem platform oraz usług typu Object Storage z założeniem wykorzystania ich pod superbezpieczne, wydajne i optymalne kosztowo rozwiązania do przechowywania danych dużych organizacji z sektorów finansowych, produkcyjnych oraz instytucji publicznych.

OSEC to jeden z kluczowych partnerów handlowych Red Hat w Polsce, certyfikowany ośrodek szkoleniowy tego producenta oraz firma programistyczna specjalizująca się w budowie rozwiązań z zakresu object storage i OpenStack dla klientów klasy enterprise.

STORWARE jest producentem rozwiązań związanych z zarządzaniem oraz zabezpieczeniem danych, w tym rozwiązaniaStorware vProtect. Jest to oprogramowanie oparte na zaawansowanym silniku backupu, służące do tworzenia kopii zapasowych w środowiskach wirtualnych opartych na platformach RHEV, oVirtCitrix XenServerXenKVM i KVM for IBMz.

W przypadku zainteresowania współpracą w zakresie ochrony środowisk wirtualnych jak wyżej, prosimy o kontakt z działem handlowym – e-mail osec@osec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
SUSE Product Box LES SAP

SUSE Linux Enterprise systemem operacyjnym dla SAP HANA Express Edition

Następny post
Lefthand

LeftHand – kompleksowy i natywny system finansowo-księgowy na Linuksa

Powiązane posty

Ruszają zapisy do drugiej edycji Informatycznego Pucharu Beskidów

Ruszają zapisy do drugiej edycji Informatycznego Pucharu Beskidów. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z całej Polski, którzy uczą się w:

  • szkołach podstawowych - zarówno w klasach 1-3, jak i 4-6,
  • gimnazjach
  • szkołach ponadgimnazjalnych.

Ma on na celu promowanie młodych i zdolnych osób, które są pasjonatami informatyki i nowych technologii. Organizatorem zawodów jest Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej. Konkurs odbędzie się na przełomie 4 lutego 2017 roku. Zapisy potrwają do 15 stycznia 2017 roku.

Więcej...