LeftHand – kompleksowy i natywny system finansowo-księgowy na Linuksa

Lefthand

Wiele firm stawia sobie za cel optymalizację kosztów swojej działalności przy wzroście jakości i efektywności stosowanych narzędzi informatycznych. Na pierwszy rzut oka te dwie kwestie wydawać się mogą sprzeczne, ale istnieje rozwiązanie, które może je zapewnić. Jednym z możliwych rozwiązań jest wdrożenie w firmie systemu operacyjnego Linux oraz narzędzi biurowych i finansowo–księgowych na nim pracujących.

Częściowe lub całkowite przestawienie firmy na pracę, na komputerach z zainstalowanym systemem Linux jest możliwe o czym świadczą tysiące naszych użytkowników, którzy w ten sposób pracują.

Programy finansowo–księgowe i handlowo–magazynowe firmy LeftHand są kompleksowym pakietem natywnego oprogramowania Linuxowego, wspomagającego działalność różnego rodzaju firm. Począwszy od instalacji, poprzez konfigurację i użytkowanie – każdy z tych etapów jest głęboko osadzony w specyfice środowiska Linuxowego.

Wśród programów LeftHand znajdziemy:

a) LeftHand Pełna Księgowość – kompleksowy program księgowy, handlowy i magazynowy do zarządzania i rozliczania firm działąjących na pełnych księgach handlowych, czyli spółek z o.o., spółek komandytowych itp.,

b) LeftHand Mała Firma – kompleksowy program księgowy, handlowy i magazynowy dla firm rozliczających się na książce przychodów i rozchodów lub na ryczałcie,

c) LeftHand Sprzedaż i Magazyn – program handlowo–magazynowy dla firm, których księgowość jest prowadzona przez biuro rachunkowe,

d) LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji – kompleksowy, dostosowany do specyfiki, program księgowy do rozliczania organizacji pozarządowych.

Najważniejsze cechy programów serii LeftHand:

– prosta instalacja i konfiguracja w różnych wariantach pracy;

– stała aktualizacja w zakresie zmian w prawie jak i nowych funkcjonalności;

– dostęp do pomocy technicznej w zakresie funkcjonalnym jak i konfiguracyjnym.

Testy funkcjonalne prowadzimy dla większości popularnych dystrybucji Linuxa. W razie szczegółowych pytań zachęcamy do kontakt z działem technicznym firmy LeftHand.

Firmy i organizacje zainteresowane programami LeftHand zachęcam do kontaktu z naszymi specjalistami.

Iwona Kostro, specjalista ds. programów LeftHand

email: abonament@lefthand.com.pl

tel: 22 427 36 92

www.lefthand.pl

Poprzedni post
OSEC3

Alians STORWARE i OSEC, czyli nowoczesna ochrona środowisk wirtualnych

Następny post

Ubuntu 16.10 (Yakkety Yak) gotowe do pobrania

Powiązane posty