Zapraszamy na kanał Świat Linuksa!

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy i objęciu przez nas patronatem kanału “Świat Linuksa” 🙂

Kanał ten na platformie YouTube prowadzi Bartek Roguski z Krakowa, który wkłada w to naprawdę dużo serca i wysiłku, przez co zyskał sporą już grupę odbiorców. Jego materiały ukazują bardzo regularnie i obejmują swoją tematyką między innymi testy dystrybucji Linuksa, oprogramowania oraz sprzętu działającego pod Linuksem.

Nagrywane przez niego filmy skierowane są raczej do osób początkujących, oraz średniozaawansowanych – nie znajdziemy tam więc suchych materiałów technicznych, ale raczej przemyślenia i relacje własnych doświadczeń. Śledząc komentarze na kanale YouTube, oraz na fanpage Facebooka – można zauważyć, że materiały te cieszą się dużym uznaniem i są inspiracją dla wielu osób na przykład przy wyborze dystrybucji Linuksa.

Zachęcamy do odwiedzin jego kanału, a my od dziś będziemy regularnie prezentować nowe materiały, które będą się tam ukazywać.

Na początek prezentujemy jeden z jego filmów, który prezentuje przydatne 24 rozszerzenia GNOME.

Zapraszamy do odwiedzenia kanału Świat Linuksa: https://www.youtube.com/c/swiatlinuksa

Fanpage kanału na Facebook: https://www.facebook.com/swiatlinuksa/

8 komentarzy
  1. Kanał znowu ma się dobrze Bartek w formie i oby jak najdłużej bo moim zdaniem lepszego kanału promującego Linux w Polsce nie znajdziecie.Chłop widać że robi to z pasją bardzo przystępnie prezentuje poszczególne dystrybucje nie wdając się w zawiłości techniczne … z resztą sam przyznaje że nie jest specjalistą i ja uważam to nawet za plus bo przynajmniej kanał jest dla wszystkich i nie zraża na wstępie …. Więc jeżeli ktoś ma dość jedynego słusznego systemu wszech obecnie panującego to zapraszam na kanał Świat Linuksa bo warto ja oglądam z ciekawością nie mal od samego początku ……. ZAPRASZAM

  2. Linux – jest nie tylko wspaniały, ale i niezawodny. Używam teraz Fossapupp64, przed nim od lat, inne szczeniaki – i hulaj dusza. Mam win 10, w porównaniu żenada…. ale monopol zmusza mnie by ten Win 10 był, bo są trudności na niektórych witrynach…. VIVAT LINUX tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Fundacja Linuksa zaprasza do świętowania 30. urodzin Linuksa

Następny post
php-przenosi-sie-na-github-incydent-bezpieczenstwa

PHP przenosi się na GitHub z powodu dwóch złośliwych commitów

Powiązane posty