Zapraszamy na kanał Świat Linuksa!

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy i objęciu przez nas patronatem kanału “Świat Linuksa” 🙂

Kanał ten na platformie YouTube prowadzi Bartek Roguski z Krakowa, który wkłada w to naprawdę dużo serca i wysiłku, przez co zyskał sporą już grupę odbiorców. Jego materiały ukazują bardzo regularnie i obejmują swoją tematyką między innymi testy dystrybucji Linuksa, oprogramowania oraz sprzętu działającego pod Linuksem.

Nagrywane przez niego filmy skierowane są raczej do osób początkujących, oraz średniozaawansowanych – nie znajdziemy tam więc suchych materiałów technicznych, ale raczej przemyślenia i relacje własnych doświadczeń. Śledząc komentarze na kanale YouTube, oraz na fanpage Facebooka – można zauważyć, że materiały te cieszą się dużym uznaniem i są inspiracją dla wielu osób na przykład przy wyborze dystrybucji Linuksa.

Zachęcamy do odwiedzin jego kanału, a my od dziś będziemy regularnie prezentować nowe materiały, które będą się tam ukazywać.

Na początek prezentujemy jeden z jego filmów, który prezentuje przydatne 24 rozszerzenia GNOME.

Zapraszamy do odwiedzenia kanału Świat Linuksa: https://www.youtube.com/c/swiatlinuksa

Fanpage kanału na Facebook: https://www.facebook.com/swiatlinuksa/

4 komentarze
  1. Linux – jest nie tylko wspaniały, ale i niezawodny. Używam teraz Fossapupp64, przed nim od lat, inne szczeniaki – i hulaj dusza. Mam win 10, w porównaniu żenada…. ale monopol zmusza mnie by ten Win 10 był, bo są trudności na niektórych witrynach…. VIVAT LINUX tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Fundacja Linuksa zaprasza do świętowania 30. urodzin Linuksa

Następny post
php-przenosi-sie-na-github-incydent-bezpieczenstwa

PHP przenosi się na GitHub z powodu dwóch złośliwych commitów

Powiązane posty

Linux.pl 2.0

Z przyjemnością przekazujemy Wam nową wersję naszej strony!

 

Nowa odsłona nawiązuje nieco wizualnie i kolorystyką do poprzedniej, jednakże to już jest zupełnie nowy silnik z innymi możliwościami. Strona została oparta o CMS Joomla, zaś forum o skrypt SMF (Simple Machines Forum). Testowaliśmy wcześniej takie rozwiązania jak Typo3, czy też stworzenie kondu w oparciu o framework Symfony. Jednakże wybór Joomli był najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na stworzenie nowego Linux.pl, przeniesienie najważniejszych treści oraz w przyszłości ewentualne aktualizacje czy migracje na inne platformy.

Więcej...