Fundacja Linuksa zaprasza do świętowania 30. urodzin Linuksa

W tym roku Linux obchodzi okrągłe – 30 urodziny!

W związku z tym Fundacja Linuksa zaprasza do wspólnego świętowania 30 lat Linuksa. Poza okolicznościowymi grafikami zapowiadane są różne wydarzenia i konkursy, które pojawiać się będą w mediach społecznościowych. W okolicach kwietnia z kolei ma pojawić się sklep internetowy, w którym dostępne będą związane z rocznicą gadżety.

Czy nadszedł ten legendarny i od dawna zapowiadany rok Linuksa? Może zwieńczeniem tej rocznicy będzie ogłoszenie tego przy podsumowaniu roku :).

Tymczasem zaczynamy świętować w mediach społecznościowych używając z udostępnionych do pobrania grafik: https://linuxfoundation.org/linux30th/ i koniecznie korzystamy z hasztagów #TuxTurns30 i #30YearsofLinux

1 komentarz
  1. jak by tak jeszcze media społecznościowe były open source
    mastodon, peertube gnusocial itp. (i na tej stronie też)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni post

Trzy wtyczki WordPressa, które ułatwią migrację strony na nowy hosting

Następny post

Zapraszamy na kanał Świat Linuksa!

Powiązane posty

Linux Foundation publikuje wskazówki bezpieczeństwa dla desktopów

Jeżeli jesteś użytkownikiem Linuksa i pracujesz zdalnie, np. jako administrator - warto zadbać o dodatkowe bezpieczeństwo swojego komputera. Z pewnością będzie do tego pomocny zestaw wewnętrznych wskazówek przygotowanych dla Linux Foundation. Konstantin Ryabitsev - szef do spraw usług związanych z pracą grupową w Linux Foundation, zamieścił listę zaleceń związanych z bezpieczeństwem dla pracowników fundacji, którzy w większości pracują zdalnie. 

Więcej...