AMD dołącza do PyTorch Foundation

PyTorch

Firma AMD ogłosiła, że jako fundator dołącza do nowej fundacji PyTorch, aby razem z innymi wzmocnić rozwój bardzo żywej społeczności programistów tej biblioteki oraz wzbogacić ją o doświadczenie i wiedzę z zakresu sprzętu i oprogramowania dla systemów sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML).

Fundacja ta będzie częścią Linux Foundation, która jako instytucja non-profit będzie wspierać wdrażanie narzędzi z dziedziny AI poprzez promowanie i utrzymywanie ekosystemu otwartych projektów programistycznych PyTorch i ML stworzonych wcześniej przez Meta. Tutaj znajdą Państwo informację prasową na ten temat, a tutaj wpis na blogu Meta, który także dotyczy wsparcia dla fundacji PyTorch.

Mark Zuckerberg, założyciel i dyrektor generalny Meta: „PyTorch, czyli otwarty projekt AI rozwijany przez badaczy Meta, będzie teraz projektem zarządzanym przez Linux Foundation. PyTorch stało się jedną z wiodących platform AI – ponad 150 000 projektów na GitHub stworzono w oparciu o ten standard. Nowy zarząd PyTorch Foundation będzie składał się z wielu liderów, którzy pomogli społeczności znaleźć się w miejscu, w którym jest dziś. Wśród nich jest Meta i nasi partnerzy z AMD, Amazon, Google, Microsoft i Nvidia. Jestem podekscytowany mogąc rozwijać społeczność PyTorch oraz badania nad AI.”

Więcej na temat Fundacji PyTorch

AMD CEE PR Support

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
EuroLinux Desktop 9

EuroLinux Desktop, czyli Enterprise Linux dla użytkowników Windows

Następny post
Źródło: profil Tuxedo Computers GmbH na LinkedIn

Osiemnaste urodziny Tuxedo Computers

Powiązane posty

Mozilla pracuje nad zwiększeniem prywatności w trybie prywatnym

Mozilla testuje nowy, rozszerzony tryb prywatności w Firefoksie - teraz nie tylko można ukryć historię przeglądania na swoim komputerze, ale również blokować serwisy online, które śledzą na bieżąco osoby serfujące w internecie. Co prawda istnieją już wtyczki oferujące podobne funkcje, takie jak Ghostery czy Privacy Badger - jednak Firefox połączył to razem z własnym trybem prywatnym oraz wzbogacił o pełną kontrolę działania blokady.

Śledzenie polega na gromadzeniu danych przeglądania stron internetowych danej osoby - w wielu miejscach, zazwyczaj przez dołączoną treść. Strony zajmujące się śledzeniem próbują jednoznacznie zidentyfikować osobę poprzez wykorzystanie ciasteczek lub innych technologii, takich jak np. fingerprinting.

Więcej...