XV Jesień Linuksowa

Jesień to okres roku który ma szczególne miejsce w kalendarzu sympatyków Linuksa i otwartego oprogramowania, a to za sprawą odbywającej się już od 14 lat Jesieni Linuksowej. Tegoroczne piętnaste spotkanie zbiega się z początkiem kalendarzowej jesieni i odbędzie się w weekend 22-24 września 2017 w Ustroniu w ośrodku wypoczynkowym Muflon.

  

Formuła spotkania nie ulega większym zmianom, więc tak jak w poprzednich latach kierowana jest do sympatyków Linuksa i innych systemów Unixowych oraz szeroko rozumianej tematyki ruchu Wolnego i Otwartego Oprogramowania. Program prelekcji również będzie uwzględniał zarówno osoby które na co dzień wykorzystują te technologie, jak i osoby zajmujące się Linuksem hobbystycznie. Dlatego każdy zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy powinien znaleźć coś dla siebie.

 

Chętni uczestnictwa mogą już teraz dokonać rejestracji w celu wzięcia udziału w spotkaniu, a zachęcamy aby zrobić to jak najszybciej, gdyż wzorem poprzednich lat wcześniejsza rejestracja premiowana jest zniżkami na koszt udziału.

 

Wciąż jest jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału dla osób które chciałby się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniami, oraz zaprezentować z prelekcją na spotkaniu. Na stronie konferencyjnej dostępny jest formularz do zgłaszania swoich propozycji wystąpień. Przypominamy że osobom, które wystąpią z prelekcjami na Jesieni Linuksowej przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni post
Linus Torvalds

Wielkie rzeczy mają zazwyczaj małe początki…

Następny post

Linux zdominował superkomputery

Powiązane posty
OSEC logo2x

Ostatnie dni rejestracji na bezpłatną nieKonferencję IT

OSEC Forum to coroczne spotkanie ekspertów IT z pasjonatami, profesjonalistami, menadżerami i administratorami. Edycja 2018 odbędzie się już 5 czerwca w Warszawie. Szczegółowa agenda oraz sylwetki prelegentów dostępne na www.osecforum.pl

W tym roku wydarzenie jest tym bardziej wyjątkowe, gdyż po blisko dwudziestu latach zajadłej wojny między producentami oprogramowania, a ruchem Wolnego i Otwartego Oprogramowania, dochodzi do sytuacji niebywałej. Microsoft, dotychczas największy wróg środowisk OpenSource został sponsorem OSEC Forum 2018. Razem z przedstawicielami konkurencyjnych firm, jak Red Hat (lider rozwiązań OpenSource) opowiadać będą, jak można budować rozwiązania IT korzystając ze swoich narzędzi i jak dobrze pracują one z narzędziami partnera.

Więcej...