XV Jesień Linuksowa

Jesień to okres roku który ma szczególne miejsce w kalendarzu sympatyków Linuksa i otwartego oprogramowania, a to za sprawą odbywającej się już od 14 lat Jesieni Linuksowej. Tegoroczne piętnaste spotkanie zbiega się z początkiem kalendarzowej jesieni i odbędzie się w weekend 22-24 września 2017 w Ustroniu w ośrodku wypoczynkowym Muflon.

  

Formuła spotkania nie ulega większym zmianom, więc tak jak w poprzednich latach kierowana jest do sympatyków Linuksa i innych systemów Unixowych oraz szeroko rozumianej tematyki ruchu Wolnego i Otwartego Oprogramowania. Program prelekcji również będzie uwzględniał zarówno osoby które na co dzień wykorzystują te technologie, jak i osoby zajmujące się Linuksem hobbystycznie. Dlatego każdy zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy powinien znaleźć coś dla siebie.

 

Chętni uczestnictwa mogą już teraz dokonać rejestracji w celu wzięcia udziału w spotkaniu, a zachęcamy aby zrobić to jak najszybciej, gdyż wzorem poprzednich lat wcześniejsza rejestracja premiowana jest zniżkami na koszt udziału.

 

Wciąż jest jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału dla osób które chciałby się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniami, oraz zaprezentować z prelekcją na spotkaniu. Na stronie konferencyjnej dostępny jest formularz do zgłaszania swoich propozycji wystąpień. Przypominamy że osobom, które wystąpią z prelekcjami na Jesieni Linuksowej przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
Linus Torvalds

Wielkie rzeczy mają zazwyczaj małe początki…

Następny post

Linux zdominował superkomputery

Powiązane posty
logo

Relacja z Open Source Day 2019

14 maja w Warszawie odbyła się kolejna edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji poświęconej otwartym technologiom. Ponad 800 uczestników dopisało kolejną kartę do 12-letniej historii wydarzenia. Na uczestników czekało 9 sesji technicznych podzielonych na 3 bloki tematyczne. Wśród omawianych wątków znalazły się takie tematy jak: bezpieczeństwo i monitoring infrastruktury IT, cloud computing, automatyzacja czy rozwój oprogramowania. Organizatorzy spotkania, czyli przedstawiciele Linux Polska, keynote speakerzy i zaproszeni goście byli zgodni co do jednej kwestii – technologia open source jest motorem rozwoju światowej gospodarki, ale otwarte rozwiązania są coraz częściej niezbędnym elementem w rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Więcej...
logo OSD

O otwartym oprogramowaniu z najlepszymi w branży! Już za tydzień rozpoczyna się 11. edycja Konferencji Open Source Day

Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źródłem informacji o najnowszych i najważniejszych trendach dotyczących nowych technologii. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowanie publiczności. Jak dotąd udział w konferencji zgłosiło ponad 800 osób. Jak co roku będzie profesjonalnie i merytorycznie.

Więcej...