XV Jesień Linuksowa

Jesień to okres roku który ma szczególne miejsce w kalendarzu sympatyków Linuksa i otwartego oprogramowania, a to za sprawą odbywającej się już od 14 lat Jesieni Linuksowej. Tegoroczne piętnaste spotkanie zbiega się z początkiem kalendarzowej jesieni i odbędzie się w weekend 22-24 września 2017 w Ustroniu w ośrodku wypoczynkowym Muflon.

  

Formuła spotkania nie ulega większym zmianom, więc tak jak w poprzednich latach kierowana jest do sympatyków Linuksa i innych systemów Unixowych oraz szeroko rozumianej tematyki ruchu Wolnego i Otwartego Oprogramowania. Program prelekcji również będzie uwzględniał zarówno osoby które na co dzień wykorzystują te technologie, jak i osoby zajmujące się Linuksem hobbystycznie. Dlatego każdy zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy powinien znaleźć coś dla siebie.

 

Chętni uczestnictwa mogą już teraz dokonać rejestracji w celu wzięcia udziału w spotkaniu, a zachęcamy aby zrobić to jak najszybciej, gdyż wzorem poprzednich lat wcześniejsza rejestracja premiowana jest zniżkami na koszt udziału.

 

Wciąż jest jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału dla osób które chciałby się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniami, oraz zaprezentować z prelekcją na spotkaniu. Na stronie konferencyjnej dostępny jest formularz do zgłaszania swoich propozycji wystąpień. Przypominamy że osobom, które wystąpią z prelekcjami na Jesieni Linuksowej przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
Linus Torvalds

Wielkie rzeczy mają zazwyczaj małe początki…

Następny post

Linux zdominował superkomputery

Powiązane posty