Linux Polska złotym partnerem SUSE

Firma Linux Polska – ekspert w zakresie projektowania i wdrożeń rozwiązań open source, którego misją jest wspieranie firm w transformacji IT, została złotym partnerem SUSE. Uzyskanie wyższego poziomu partnerstwa ma wzmocnić pozycję Linux Polska jako największego centrum kompetencyjnego otwartych technologii w Polsce i regionie CEE. Obszary współpracy Linux Polska i SUSE to m.in.: konteneryzacja (np. Rancher), wdrażanie praktyk CI/CD, migracja aplikacji do chmury, systemy operacyjne Linux, zarządzanie infrastrukturą.

Linux Polska, jako niezależny konsultant świadczący usługi doradcze, wdrożeniowe, wsparcia technicznego, usług zarządzanych i rozwoju aplikacji open source przykłada szczególną wagę do ciągłego rozwoju kompetencji. Dostęp do aktualnej wiedzy na temat planowanego rozwoju produktów i nowych funkcji nie byłby możliwy bez dobrych relacji i partnerstw z najważniejszymi dostawcami technologii open source na świecie.

Intensywnie budujemy nasze kompetencje w obszarze konteneryzacji, rozwoju aplikacji, DevOps, CI/CD, chmury hybrydowej, zarządzania infrastrukturą open source, baz danych i wielu innych. Dzięki temu jesteśmy niezależni i zawsze działamy w interesie klientów. Pomagamy w doborze odpowiedniej technologii i optymalizacji projektu. Oprogramowanie SUSE zajmuje istotne miejsce wśród oferowanych przez nas rozwiązań open source, szczególnie u klientów szukających sposobu na unowocześnienie infrastruktury i usprawnienie procesów IT – mówi Grzegorz Sułkowski, Wiceprezes Zarządu, Linux Polska.

Miło nam przyznać złoty status partnerski firmie o tak ugruntowanej pozycji na rynku. Nadany tytuł partnerski potwierdza bogate doświadczenie i wiedzę specjalistów Linux Polska w zakresie m.in. technologii SUSE Rancher i SUSE Linux Enterprise, a także znajomości metodologii prowadzenia zaawansowanych projektów – mówi Maciej Skrzypek, Channel Manager, SUSE Polska

Misją Linux Polska jest wspieranie klientów w pokonywaniu barier technologicznych i transformacji IT w oparciu o technologie open source. Firma koncentruje się na innowacyjności, rozwoju kompetencji własnych oraz transferze wiedzy do zespołów klienta. Obszary jej specjalizacji to m.in.: migracja do open source, konteneryzacja aplikacji, hybrid cloud, DevOps, bazy danych, middleware, automatyzacja. W zakresie aktywności spółki znajdują się usługi konsultingowe, wdrożeniowe i utrzymaniowe, czy projektowanie architektur.

Portfolio klientów firmy stanowią największe polskie przedsiębiorstwa i instytucje publiczne: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, UKNF, BGK, ZUS, ARiMR, PZU, Warta, mBank, Orange. Z usług inżynierskich Linux Polska korzystają przedsiębiorstwa z takich krajów jak np.: Szwajcaria, Szwecja, Niemcy, Włochy, Węgry, Zjednoczone Emiraty Arabskie, czy Katar.

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post
szybkie wyszukiwanie - okładka

Szybkie wyszukiwanie plików

Następny post

Devuan 4.0.0

Powiązane posty